Profesjonalny serwis klimatyzacji

GRADIENT – Chłodnictwo, Klimatyzacja powstało w Łodzi w 1984 r. jako firma specjalizująca się w chłodnictwie. Dostawa i montaż instalacji klimatyzacyjnych były dla nas naturalnym rozszerzeniem działalności, którego skutkiem jest świadczenie kompleksowego serwisu klimatyzacji – w tym przeglądów konserwacyjnych i napraw – we wszystkich obiektach przemysłowych, komercyjnych oraz w gospodarstwach domowych przez nas obsługiwanych.

 

 profesjonalny serwis klimatyzacji

 

 

Chętnie podejmujemy się wszelkiego rodzaju napraw klimatyzacji – począwszy od prostych urządzeń typu split i multi-split, a skończywszy na złożonych systemach klimatyzacyjnych takich jak instalacje VRF i VRV, systemach wody lodowej opartej na agregatach wody lodowej oraz szafach klimatycznych i centralach wentylacyjnych z chłodnicami freonowymi lub wodnymi.

 

Celem naszego wykwalifikowanego i na bieżąco szkolonego personelu jest postawienie trafnej diagnozy problemu, a następnie jego skuteczne i szybkie usunięcie. Przekonsultowane z Wami i zlecone nam regeneracje, wymiany i modernizacje wykonujemy zgodnie ze sztuką i zachowaniem przepisów BHP. Naprawa klimatyzacji realizowana jest sprawnie i czysto z korzyścią dla obu stron. Dzięki nam urządzenia klimatyzacyjne będą Wam służyć tak długo jak to jest możliwe.

 

Naprawa klimatyzacji – czym się zajmujemy?

 

W zakresie świadczonego przez nas serwisu klimatyzacji na terenie Łodzi i okolic mieści się szereg czynności, a wśród nich:

  • dokonywanie przeglądów konserwacyjnych klimatyzacji – w tym:

◦   diagnoza działania urządzeń i instalacji;

◦   kontrola szczelności obiegów freonowych oraz hydraulicznych;

◦   wyczyszczenie filtrów powietrza oraz całych urządzeń;

  • kompleksowa naprawa uszkodzonej klimatyzacji – w tym:

◦   regeneracja elementów;

◦   wymiana części;

◦   modernizacja urządzeń i instalacji.

 

Szanujemy czas i zasoby naszych klientów dlatego przykładamy szczególną wagę do terminowości realizacji zleceń. Prace naprawcze i konserwacyjne wykonujemy szybko i sprawnie. Ochrona środowiska naturalnego oraz czystość otoczenia przyświeca nam podczas każdej wykonanej usługi serwisu klimatyzacji.

 

Kliknij w zakładkę KONTAKT i zapytaj nas o szczegóły.

 

 

rodzina