Profesjonalny serwis klimatyzacji

GRADIENT – Chłodnictwo, Klimatyzacja powstało w Łodzi w 1984 r. jako firma specjalizująca się w chłodnictwie. Dostawa i montaż instalacji klimatyzacyjnych były dla nas naturalnym rozszerzeniem działalności, którego skutkiem jest świadczenie kompleksowego serwisu klimatyzacji – w tym przeglądów konserwacyjnych i napraw – we wszystkich obiektach przemysłowych, komercyjnych oraz w gospodarstwach domowych przez nas obsługiwanych.

 

 profesjonalny serwis klimatyzacji

 

 

Chętnie podejmujemy się wszelkiego rodzaju napraw klimatyzacji – począwszy od prostych urządzeń typu split i multi-split, a skończywszy na złożonych systemach klimatyzacyjnych takich jak instalacje VRF i VRV, systemach wody lodowej opartej na agregatach wody lodowej oraz szafach klimatycznych i centralach wentylacyjnych z chłodnicami freonowymi lub wodnymi.

 

Celem naszego wykwalifikowanego i na bieżąco szkolonego personelu jest postawienie trafnej diagnozy problemu, a następnie jego skuteczne i szybkie usunięcie. Przekonsultowane z Wami i zlecone nam regeneracje, wymiany i modernizacje wykonujemy zgodnie ze sztuką i zachowaniem przepisów BHP. Naprawa klimatyzacji realizowana jest sprawnie i czysto z korzyścią dla obu stron. Dzięki nam urządzenia klimatyzacyjne będą Wam służyć tak długo jak to jest możliwe.

 

Naprawa klimatyzacji – czym się zajmujemy?

 

Naprawa klimatyzacji to usługa, którą traktujemy bardzo szeroko. Naszym Klientom zapewniamy zarówno doraźną pomoc w zakresie usuwania awarii, jak i usługi związane z konserwacją urządzeń chłodzących. Regularna i profesjonalna konserwacja klimatyzacji przekłada się na wysoką sprawność instalacji oraz jej energooszczędną pracę. Wykonując przegląd klimatyzacji jesteśmy w stanie nie tylko zdiagnozować bieżące usterki, ale również wskazać komponenty wymagające wymiany. To także pozwala na utrzymanie wysokiej sprawności i niskich kosztów eksploatacji urządzenia.

Naszym Pracownikom bez obaw możecie Państwo zlecić także bardziej specjalistyczne usługi, jak kontrola szczelności klimatyzacji. Okresowa kontrola szczelności klimatyzacji powinna być przeprowadzana zgodnie przewidzianymi prawem standardami. Dlatego też jej przeprowadzenie należy powierzyć wykwalifikowanej firmie posiadającej odpowiednie uprawnienia w tym zakresie.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z profesjonalnych usług serwisowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Konserwacja i przegląd klimatyzacji, kontrola szczelności klimatyzacji to zaledwie klika z propozycji, jakie przygotowaliśmy w trosce o sprawne i energooszczędne działanie urządzeń przemysłowych, komercyjnych i domowych.

 

Serwis klimatyzacji – Łódź i okolice

 

W zakresie świadczonego przez nas serwisu klimatyzacji na terenie Łodzi i okolic mieści się szereg czynności, a wśród nich:

  • dokonywanie przeglądów konserwacyjnych klimatyzacji – w tym:

◦   diagnoza działania urządzeń i instalacji;

◦   kontrola szczelności obiegów freonowych oraz hydraulicznych;

◦   wyczyszczenie filtrów powietrza oraz całych urządzeń;

  • kompleksowa naprawa uszkodzonej klimatyzacji – w tym:

◦   regeneracja elementów;

◦   wymiana części;

◦   modernizacja urządzeń i instalacji.

 

Szanujemy czas i zasoby naszych klientów dlatego przykładamy szczególną wagę do terminowości realizacji zleceń. Prace naprawcze i konserwacyjne wykonujemy szybko i sprawnie. Ochrona środowiska naturalnego oraz czystość otoczenia przyświeca nam podczas każdej wykonanej usługi serwisu klimatyzacji.

 

Kliknij w zakładkę KONTAKT i zapytaj nas o szczegóły.

 

 

rodzina