Instalacje fotowoltaiczne

fotowoltaika - ŁódźInstalacje fotowoltaiczne umożliwiają nam częściowe lub całkowite uniezależnienie się od dostaw energii elektrycznej z sieci. To przekłada się na znaczące obniżenie rachunków za prąd, którego cena stale rośnie. Jednocześnie, inwestorzy prywatni i biznesowi, którzy zdecydują się na montaż fotowoltaiki teraz mogą skorzystać z dopłat oraz zewnętrznych środków finansowania inwestycji w postaci funduszy unijnych i programów rządowych. Jako dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu instalacji fotowoltaicznych oferujemy Państwu pomoc w pozyskaniu dofinansowania oraz fachową realizację inwestycji na każdym jej etapie.

 

Panele fotowoltaiczne – dobór i montaż

 

Wybór paneli fotowoltaicznych ma istotne znaczenie dla sprawności oraz bezawaryjnej pracy instalacji. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie wysokiej jakości panele, których konstrukcja opiera się o komponenty i podzespoły znanych i cenionych dostawców rozwiązań dla fotowoltaiki. To daje nam pewność, że realizowane przez nas instalacje fotowoltaiczne zachowują wysoką sprawność przez długi czas eksploatacji.

 

Panele fotwoltaiczne montujemy w dwóch systemach – montażu naziemnym oraz na dachach budynków. Współpracujemy pod tym względem z klientami prywatnymi, rolnikami i przedsiębiorcami dostosowując konstrukcję instalacji do wymogów technicznych zróżnicowanych obiektów. Jesteśmy w stanie skutecznie i bezpiecznie osadzić panele na dachu płaskim i spadowym, a także na stelażach dedykowanych do instalacji naziemnej. Realizujemy inwestycje nisko- i wielkopowierzchniowe, każdorazowo dostosowując liczbę montowanych paneli do wcześniej oszacowanego zapotrzebowania obiektu na energię elektryczną.

 

Typy realizowanych instalacji fotowoltaicznych

 

W zależności od preferencji inwestora, jak również możliwości technicznych możemy zaoferować instalacje fotowoltaiczne typu on-grid (z podłączeniem do sieci) oraz instalacje off-grid (bez podłączenia do sieci). W przypadku instalacji off-grid zapewniamy odpowiedni dobór akumulatorów umożliwiających efektywne magazynowanie nadwyżek wygenerowanej energii elektrycznej.

 

Fotowoltaika – Łódź i okolica

 

Kompletne instalacje fotowoltaiczne oraz panele fotowoltaiczne oferujemy na terenie miasta Łódź, województwa łódzkiego oraz województw ościennych. Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Wspieramy firmy deweloperskie w realizacji energooszczędnych inwestycji ekologicznych. Klientów zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu. Oferujemy kompleksowe rozwiązania – od projektu instalacji, aż po jej montaż i uruchomienie.