Dlaczego klimatyzacja przemysłowa to dobra inwestycja w przyszłość Twojej firmy?

Klimatyzacja w szerokim znaczeniu to proces utrzymywania w zamkniętym pomieszczeniu ustalonego ciśnienia, składu, wilgotności i temperatury powietrza, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz tego pomieszczenia. Przejęło się, że używając pojęcia klimatyzacja mamy na myśli wyłącznie sterowanie temperaturą powietrza, co pozwala zwiększyć komfort pracowników oraz wydajność urządzeń narażonych na przegrzanie. Zyski z tym związane sprawiają, że w dużej ilości przedsiębiorstw stosuje się jakąś formę klimatyzacji przemysłowej. Warto przy tym pamiętać, że nawet w przypadku najwyższej jakości rozwiązań warunkiem prawidłowej i bezawaryjnej pracy instalacji jest regularny serwis klimatyzacji.

Nowoczesne systemy montażu klimatyzatorów - Łódź

klimatyzacja przemysłowa

Aktualnie istnieje wiele różnych rodzajów klimatyzacji przemysłowej dużej wydajności umożliwiających sterowanie temperaturą powietrza na wielką skalę – do takich instalacji zaliczyć można:

  • centrale wentylacyjne wyposażone w agregaty skraplające lub też agregaty wody lodowej (chillery),
  • chłodnice ewaporacyjne,
  • klimatyzatory mono-block, split, multi-split oraz VRF.

Wymienione klimatyzacje przemysłowe znajdują zastosowanie w dużych zakładach produkcyjnych i przetwórczych takich jak drukarnie, przędzalnie i dziewiarnie, centra przeładunkowe i magazyny oraz wszędzie tam, gdzie ważne jest utrzymanie optymalnej temperatury. Montaż klimatyzatorów tego typu wykonujemy również w biurach, restauracjach, sklepach jak również innych niewielkich obiektach o czym więcej w dalszej części artykułu.

Klimatyzacje przemysłowe skonstruowane są w sposób umożliwiający ich nieprzerwaną pracę w trudnych warunkach otoczenia przy jednoczesnym generowaniu jak najniższych kosztów eksploatacji – tak, aby w sposób niezawodny spełniały one swoją funkcję.

W XXI w. systemy klimatyzacji przesyłowych są ciche, niezawodne, energooszczędne i łatwe w obsłudze.

Klimatyzacja i montaż w małych obiektach.

montaż klimatyzatorów

Montaż klimatyzatorów przemysłowych możliwy jest nie tylko w dużych zakładach produkcyjnych i przetwórczych ale też w obiektach firmowych o nieznacznej skali, a ze względu na dynamicznie rozwijający się rynek mieszkaniowy nawet jako klimatyzacja do domu. Rosnące wymogi ochrony środowiska naturalnego, ale też potrzeby szerokiej gamy odbiorców wymuszają projektowanie uniwersalnej klimatyzacji przemysłowej do wielu różnych gałęzi gospodarki.

Montaż klimatyzatorów klimatyzacji przemysłowej w Twojej firmie.

Jako doświadczony zespół fachowców w dziedzinie chłodzenia montaż klimatyzatorów planujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta oraz obiektu przeznaczonego pod inwestycję.

Dostarczamy szyte na miarę modelowe systemy poprawy parametrów powietrza, a zakres świadczonych przez nas usług obejmuje dobór, montaż klimatyzatorów oraz serwis urządzeń chłodniczych – w ramach współpracy zapewniamy solidność i profesjonalizm.

Oferowane przez nas klimatyzacje przemysłowe są niezawodne, ciche i łatwe w obsłudze, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.

Serwis klimatyzacji

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy profesjonalny serwis klimatyzacji. Usługi serwisowe świadczymy na terenie miasta Łódź oraz województwa łódzkiego, a także województw ościennych. Naszą specjalnością jest serwis klimatyzacji przemysłowych, które poddajemy regularnym przeglądom technicznym i pracom konserwacyjnym.

Regularny serwis klimatyzacji wpływa na efektywność instalacji oraz jej skuteczność i bezawaryjną pracę. Serwisowana instalacja jest wydajna, a zarazem energooszczędna, co przekłada się na obniżenie kosztów działania firmy. Świadczymy serwis klimatyzacji przemysłowej we wszystkich typach obiektów, niezależnie od ich powierzchni i przeznaczenia. Korzystamy przy tym z części zamiennych i komponentów renomowanych producentów.

Chętnych do współpracy zapraszamy do naszej firmy w Łodzi – chętnie pomożemy w dziedzinie chłodzenia!

Avallon
20.03.2015
Wyjątkowe wnętrza tego obiektu wymagały klimatyzatorów o delikatnej estetyce, które nie skupiają na sobie uwagi. Urządzenia, które poleciliśmy pozwalają cieszyć się klasycznym klimatem wytwornych gabinetów. Wiele starań kosztowało by nasze starania były niewidoczne. Udało się?


Bowi-Styl
10.11.2014
Schłodzenie hali produkcyjnej z nowoczesnym parkiem maszyn to poważne zagadnienie. Nieszablonowe podejście do tematu pozwoliło nam zaproponować praktyczny i skuteczny system. Nasze rozwiązanie okazało się znacząco tańsze od propozycji konkurencji. Wytworzenie wartości dla Kienta to nasz główny cel.

Firma handlowo-usługowa BOJAR
09.03.2012
Wieloletnia znajomość i obustronny szacunek owocuje naszą ciągłą współpracą – zainstalowany w lokalu klimatyzator cieszy oko na co dzień. To dla nas ważne, że możemy czynnie uczestniczyć w rozwoju jednego z naszych najstarszych partnerów biznesowych.

 
La-Di-Da
09.01.2012
Dostarczyliśmy klimatyzację komfortu do butiku La-Di-Da w Kamienicy Przy Teatrze. Pomalowane ściany, położone tynki - przygotowanie do otwarcia było na ukończeniu. Wybór miejsca montażu jednostki wew., która miała być niewidoczna, był przez to utrudniony. Dodatkowo montaż jednostki zew. na fasadzie zabytkowego budynku jest wykluczony. Te problemy nie zniechęciły nas - klimat w La-Di-Da jest doskonały.

 
I.B.J. Korona
02.03.2011
Kantor wymiany walut musiał zostać wyposażony w skuteczny i wydajny system wentylacyjny oraz klimatyzacyjny. Dostarczenie świeżego powietrza do takiego lokalu to odpowiedzialność nie tylko za komfort ale i bezpieczeństwo pracowników oraz klientów. Z przyjemnością stwierdzamy, że w „Koronie" można dokonywać transakcji bezpiecznie i w dobrej atmosferze.

   
Pollena Ewa
03.12.2010
Gdy w 1919 roku w centrum miasta powstała mała fabryczka wyrobów kosmetycznych nikt nie domyślał się, że ponad pół wieku później to GRADIENT gwarantować będzie sprawne działanie systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych tej największej w województwie firmy chemicznej. Współpraca i zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni w ostatnich latach to prawdziwy kapitał.

 
fujitsu mitsubishi panasonic sinclair