Dlaczego klimatyzacja przemysłowa to dobra inwestycja w przyszłość Twojej firmy?

Klimatyzacja w szerokim znaczeniu to proces utrzymywania w zamkniętym pomieszczeniu ustalonego ciśnienia, składu, wilgotności i temperatury powietrza, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz tego pomieszczenia. Przejęło się, że używając pojęcia klimatyzacja mamy na myśli wyłącznie sterowanie temperaturą powietrza, co pozwala zwiększyć komfort pracowników oraz wydajność urządzeń narażonych na przegrzanie. Zyski z tym związane sprawiają, że w dużej ilości przedsiębiorstw stosuje się jakąś formę klimatyzacji przemysłowej.

Nowoczesne systemy montażu klimatyzatorów.

klimatyzacja przemysłowa

Aktualnie istnieje wiele różnych rodzajów klimatyzacji przemysłowej dużej wydajności umożliwiających sterowanie temperaturą powietrza na wielką skalę – do takich instalacji zaliczyć można:

  • centrale wentylacyjne wyposażone w agregaty skraplające lub też agregaty wody lodowej (chillery),
  • chłodnice ewaporacyjne,
  • klimatyzatory mono-block, split, multi-split oraz VRF.

Wymienione klimatyzacje przemysłowe znajdują zastosowanie w dużych zakładach produkcyjnych i przetwórczych takich jak drukarnie, przędzalnie i dziewiarnie, centra przeładunkowe i magazyny oraz wszędzie tam, gdzie ważne jest utrzymanie optymalnej temperatury. Montaż klimatyzatorów tego typu wykonujemy również w biurach, restauracjach, sklepach jak również innych niewielkich obiektach o czym więcej w dalszej części artykułu.

Klimatyzacje przemysłowe skonstruowane są w sposób umożliwiający ich nieprzerwaną pracę w trudnych warunkach otoczenia przy jednoczesnym generowaniu jak najniższych kosztów eksploatacji – tak, aby w sposób niezawodny spełniały one swoją funkcję.

W XXI w. systemy klimatyzacji przesyłowych są ciche, niezawodne, energooszczędne i łatwe w obsłudze.

Klimatyzacja i montaż w małych obiektach.

montaż klimatyzatorów

Montaż klimatyzatorów przemysłowych możliwy jest nie tylko w dużych zakładach produkcyjnych i przetwórczych ale też w obiektach firmowych o nieznacznej skali, a ze względu na dynamicznie rozwijający się rynek mieszkaniowy nawet jako klimatyzacja do domu. Rosnące wymogi ochrony środowiska naturalnego, ale też potrzeby szerokiej gamy odbiorców wymuszają projektowanie uniwersalnej klimatyzacji przemysłowej do wielu różnych gałęzi gospodarki.

Montaż klimatyzatorów klimatyzacji przemysłowej w Twojej firmie.

Jako doświadczony zespół fachowców w dziedzinie chłodzenia montaż klimatyzatorów planujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta oraz obiektu przeznaczonego pod inwestycję.

Dostarczamy szyte na miarę modelowe systemy poprawy parametrów powietrza, a zakres świadczonych przez nas usług obejmuje dobór, montaż klimatyzatorów oraz serwis urządzeń chłodniczych – w ramach współpracy zapewniamy solidność i profesjonalizm.

Oferowane przez nas klimatyzacje przemysłowe są niezawodne, ciche i łatwe w obsłudze, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.

Zapraszamy do współpracy – chętnie pomożemy w dziedzinie chłodzenia!

Gdy w 1919 roku w centrum miasta powstała mała fabryczka wyrobów kosmetycznych nikt nie domyślał się, że ponad pół wieku później to GRADIENT gwarantować będzie sprawne działanie systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych tej największej w województwie firmy chemicznej. Współpraca i zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni w ostatnich latach to prawdziwy kapitał.

Klimatyzacja Pollena Ewa Kaseta Klimatyzacja Pollena Ewa Kaseta 2 Klimatyzacja Pollena Ewa Kaseta 3 Klimatyzacja Pollena Ewa Outdoor Klimatyzacja-Pollena-Ewa-Referencje-12-03
fujitsu mitsubishi panasonic sinclair
Zadzwoń lub napisz do nas
aby pozyskać optymalne urządzenia i skorzystać z usług najwyższej jakości.
icon-phone mail-icon home-icon