Dlaczego klimatyzacja to świetna inwestycja w przyszłość Twojej firmy?
Od lat prezentujemy Państwu ekonomiczne i estetyczne rozwiązania w dziedzinie klimatyzacji, pozwalające na ograniczenie kosztów i podnoszące komfort  pracowników oraz klientów restauracji, biur, hoteli oraz innych firm i instytucji.
Uważamy, że nasze usługi to ważny wkład w Państwa przedsiębiorstwo.

W obszarze klimatyzacji, Gradient jest prawdziwym ekspertem z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Naszą specjalnością jest klimatyzacja dla firm. Od lat zajmujemy się profesjonalnym doborem urządzeń klimatyzacyjnych z uwzględnieniem specyfiki pomieszczeń, w których ma ona działać, solidnym i sprawnym montażem systemów klimatyzacyjnych, jak również wykonywaniem kompleksowych prac montażowych. Terminowość i profesjonalizm to nasza domena.

Prace w zakresie takim jak klimatyzacja dla przedsiębiorstw z Łodzi wykonujemy między innymi na rzecz biurowców, hoteli, restauracji, czy też zakładów przemysłowych. Nasz zespół pracowników to fachowcy z wiedzą merytoryczną i praktyczną, którzy zadbają o to, by zamontowany system klimatyzacji był efektywny, pracował bezawaryjnie i pozwolił zminimalizować koszty związane z utrzymywaniem odpowiedniej temperatury, czy wentylacji. By zapoznać się ze szczegółową ofertą dopasowaną do indywidualnych potrzeb, skontaktuj się z naszym przedstawicielem!
Avallon
20.03.2015
Wyjątkowe wnętrza tego obiektu wymagały klimatyzatorów o delikatnej estetyce, które nie skupiają na sobie uwagi. Urządzenia, które poleciliśmy pozwalają cieszyć się klasycznym klimatem wytwornych gabinetów. Wiele starań kosztowało by nasze starania były niewidoczne. Udało się?


Bowi-Styl
10.11.2014
Schłodzenie hali produkcyjnej z nowoczesnym parkiem maszyn to poważne zagadnienie. Nieszablonowe podejście do tematu pozwoliło nam zaproponować praktyczny i skuteczny system. Nasze rozwiązanie okazało się znacząco tańsze od propozycji konkurencji. Wytworzenie wartości dla Kienta to nasz główny cel.

Firma handlowo-usługowa BOJAR
09.03.2012
Wieloletnia znajomość i obustronny szacunek owocuje naszą ciągłą współpracą – zainstalowany w lokalu klimatyzator cieszy oko na co dzień. To dla nas ważne, że możemy czynnie uczestniczyć w rozwoju jednego z naszych najstarszych partnerów biznesowych.

 
La-Di-Da
09.01.2012
Dostarczyliśmy klimatyzację komfortu do butiku La-Di-Da w Kamienicy Przy Teatrze. Pomalowane ściany, położone tynki - przygotowanie do otwarcia było na ukończeniu. Wybór miejsca montażu jednostki wew., która miała być niewidoczna, był przez to utrudniony. Dodatkowo montaż jednostki zew. na fasadzie zabytkowego budynku jest wykluczony. Te problemy nie zniechęciły nas - klimat w La-Di-Da jest doskonały.

 
I.B.J. Korona
02.03.2011
Kantor wymiany walut musiał zostać wyposażony w skuteczny i wydajny system wentylacyjny oraz klimatyzacyjny. Dostarczenie świeżego powietrza do takiego lokalu to odpowiedzialność nie tylko za komfort ale i bezpieczeństwo pracowników oraz klientów. Z przyjemnością stwierdzamy, że w „Koronie" można dokonywać transakcji bezpiecznie i w dobrej atmosferze.

   
Pollena Ewa
03.12.2010
Gdy w 1919 roku w centrum miasta powstała mała fabryczka wyrobów kosmetycznych nikt nie domyślał się, że ponad pół wieku później to GRADIENT gwarantować będzie sprawne działanie systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych tej największej w województwie firmy chemicznej. Współpraca i zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni w ostatnich latach to prawdziwy kapitał.

 
fujitsu mitsubishi panasonic sinclair
Zadzwoń lub napisz do nas
aby pozyskać optymalne urządzenia i skorzystać z usług najwyższej jakości.
icon-phone mail-icon home-icon